Vyberte si ten ideální svatební
balíček přesně pro Vás

Svatební video

Balíček Mini

Hlavním výstupem balíčku MINI je umělecký svatební videoklip. Na Vaši svatbě budeme natáčet 8 hodin, což je dostatečně dlouho k získání potřebnému materiálu pro svatební klip. Umělecký videoklip je zachycení těch nejkrásnějších okamžiků novomanželů. Průběh celého dne je sestříhán do délky v rozmezí tří až čtyř minut. To vše podkreslenou hudbou. Celé video prochází důkladnými barevnými korekcemi pro dosažení filmového vzhledu. Svatební videoklip je ideální ukázka pro Vaše blízké a přátelé, ve kterém uvidí celou svatbu v pár minutách. Video tak můžete sdílet na Vašich sociálních sítích, či kdekoliv jinde.

Svatební video

Balíček Standard

Oproti službám v balíčku MINI, balíček STANDARD přidává také dokumentární verzi svatebního videa. Dokumentární verze je kompletní zachycení celého svatebního dne od ranních příprav až po večerní zábavu. Na rozdíl od uměleckého videoklipu se dokumentární verze více soustředí také na širší rodinu a přátelé. Svatební dokument obsahuje reálné ruchy a atmosféru. Místy je podkreslený hudebními motivy. Délka této dokumentární verze je standardně 25 minut, na základě individuální konzultace nabízíme za příplatek delší verzi dokumentární filmu. Na Vaší svatbě se zdržíme 10 hodin. Klient má také možnost jedné korektury v ceně tohoto balíčku. Rádi se s Vámi osobně sejdeme a projednáme veškeré detaily a požadavky před konáním Vašeho svatebního dne.

Svatební video

Balíček All inclusive

Balíček ALL INCLUSIVE je volba pro ty nejnáročnější, kteří si chtějí odnést opravdu nejvíce ze svého svatebního. Hlavním přínosem tohoto balíčku je kontinuálně natočený svatební obřad, který je natočen třemi kamerami. Jedna kamera je statická a pokrývá celý prostor, zbývající dvě kamery jsou ovládány manuálně a snímají veškeré dění okolo. V balíčku All inclusive dodáváme dokumentární verzi, jejíž spotáž vychází na celých 45 minut. Jsme licencování piloti dronu a proto nedílnou součástí tohoto balíčku poskytujeme letecké záběry, které povznesou video do vyšších úrovní. Na Vaši svatbě se zdržíme 12 hodin, s sebou budeme mít co nejvíce techniky. Výsledné výstupy Vám předáme na svatebním Flashdisku, který posíláme poštou nebo při osobním setkání.

Balíček

Mini

Balíček

Standard

Balíček

All inclusive